Franchise Sisteminin Avantajları

Eğitim Desteği

Franchise zincirimize katılan yatırımcılarımıza mali, hukuki ve yetkinlik isteyen tüm konularda eğitim desteği veriyoruz.  Düzenlediğimiz eğitim panellerinde hem yöneticilere hem de personellere sertifikalı eğitim programları sunarken, yeni açılacak şubelerin personellerine de merkezi noktalarda staj yapma imkânı yaratıyoruz.

Kusursuz Üretim Ağı ve Yüksek Kalite

Üretim ağı standartlarımıza göre planladığımız lojistik desteğimizle stok yönetiminizi sürekli taze tutuyor, ulusal ve uluslararası standartlardaki kalite kurallarımıza her aşamada kolayca uyum göstermenizi sağlıyoruz.

Satış Odaklı Reklam ve Pazarlama

Kurumsal iletişim, reklam ve pazarlama alanlarında profesyonel çözüm ortaklarıyla birlikte yürüttüğümüz iletişim çalışmaları ve satış odaklı kampanyalarla seslendiğimiz kitlelerde etki yaratıyor, bu sayede bayilerimizin satış hedeflerine katkı sunuyoruz.

Sınırsız Destek

Franchising ağımıza dahil olan tüm işletmecilerimize; tadilat projelerinden inşaat işlerine, dekorasyondan lokasyon seçimine, insan kaynaklarından kalite kontrole kadar tüm iş süreçlerinde destek veriyoruz.

Bu Kârlı İşte Birlikte miyiz?

Girişimci ruhu ve başarma tutkusuyla geleceğine yön veren, enerjisini ve gücünü şube yönetimi için harcamak isteyen, yatırımın gerektirdiği finansal kaynaklara sahip olabilen franchisee adaylarının başvurularını bekliyoruz.

Test

Form Gönderimi

Tamam

Instagram Franchise Formu